1 / 12
HEMISKO CISTENJE I POLIRANJE
2.000 МКД
20.03.2023 16:32

Бутел / Скопје

Хемиско чистење и полирање на сите видови на автомобили, комбиња и камион со најсовремени машини и квалитетни средства. Контакт телефон: 076 22 60 88

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

Dada
Потврден огласувач
076226088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам