1 / 4
Cista koza!!!Novi ,moderni
1.000 МКД
08.09.2022 08:16

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

38

Боја:

Бела

Kvalitetni kozni sandali
Odlicna kombinacija na belo i krem
Stabilna stikla od 5 cm
Mnogu lesni i udobni za nosenje
Dali dva pati obleceni,mali mi se.a nemase pogolem broj

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам