Ventilator
4.000 МКД
11.07.2022 07:09

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

овој вентилатор е погоден за ладење во фабрики, магацини, работилници, аудиториуми и јавно место. Обезбедува голем волумен на воздух, мала потрошувачка на електрична енергија, безбедно и доверливо, стабилно работење, прекрасен изглед, лесен за инсталирање и демонтирање. Јачина 280в.
Teл. 071 367690

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам