1 / 2
SET BEZZICNI MIKROFONI
1.500 МКД
07.10.2022 18:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Set od dva bezzicni mikrofoni
Tel. 075 248 405

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Yamaha
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам