1 / 5
RAYMON SLX/XT 27.5
430 €
21.04.2023 11:41

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

RAYMON SLX/XT
GUMI:27.5
RAM:46cm
Brzini:2*11

071/742-801

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
071742801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам