1 / 3
Razladuvac na vozduh Vivax ventilator
3.000 МКД
08.08.2022 20:20

Бутел / Скопје

Nov, koristen 10tina dena, so pumpa za voda i dve kaseti za zamrznuvanje, kanister za voda od 6L
kon. tel
070373999

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

....
Потврден огласувач
1111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам