1 / 1
Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna
1 €
Цената не е фиксна
20.03.2023 07:05

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно искуство.

За повеќе информации
Лице за контакт: МАРГА 078/455-038

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Александар Ристевски
ул.Московска 17А-01/54
Потврден огласувач
077692777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам