Se bara zena za rabota vo kujna vo restoran
По Договор
02.10.2022 13:37

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара жена за работа во кујна во ресторан. Ресторанот се наоѓа во Дебар Маало. Може со/без искуство!

Телефонски број: 075447406

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075447837
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам