1 / 4
Фотеља од Кристина Дамил
6.000 МКД
6.500 МКД
06.07.2022 10:15

Ѓорче Петров / Скопје

Целосно нова и некористена.
Во перфектна состојба

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076263411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам