1 / 4
Atv-TGB 325cc Automat Top Sostojba Donesen od CH
4.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 10:49

Струга / Струга

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2010

Модел:

TGB325

ATV TGB 325cc 2010G donesen od Sfajcaria
4 Gumi za Asfalt
4 Gumi za Planina
Motorot ima po malku od 5000Km.
Servis e napraen pred nekolku Dena.
15KW,
Avtomatik, napred-nazad
Sfajcarski Dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
0041766051612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам