1 / 12
Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP-2021 Novo Vozilo
1 €
Денес 12:21

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2021

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam Audi A6 40 TDI 2.0 TDI 204 HP Proizvedeno 06 mesec 2021 so pominati 19.000km
MildHybrid-Diesel motor
Voziloto e so najvisoko nivo na oprema i kupeno vo Porshe
Voziloto ima garancija do 2026godina
Voziloto e Registrirano so Zelen karton


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rade
Потврден огласувач
071318888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам