1 / 12
NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA
6.500 €
04.10.2022 09:33

Велес / Велес

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA
UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
VISOKO NIVO NA OPREMA
REALNI 170.000.KM SO SERVISNA KNISKA
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам