1 / 7
Ducati Diavel 1260
17.000 €
Цената е фиксна
20.07.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Ducati

Вид:

Спортски

Година:

2019

Модел:

Diavel 1260

-izminati kilometri 3000
-servisiran vo 6ti mesec vo Dynamix
-Registriran cela godina
-Bez nikakvi zabeleshki

Tel: 071/257-561
Cenata e fiksna i bez nikakvi zameni.

Tel za kontakt: 071 257 561

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Emanuel
Потврден огласувач
071257561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам