1 / 3
Aluminska vrata dvokrilna
150 €
06.07.2022 12:34

Прилеп / Прилеп

Aluminska vrata dvokrilna koristena 6 meseci izvadena od dukan poradi renoviranje. Vo odlicna sostojba. Profilot na ramot e 7,5cm debelina, na vrata krilo 5cm. Stakloto e termopan. Dimenzija 182cm sirina, 215cm visina.Sirina na krilo za otvoranje 85cm.Levo otvoranje.Cena super 150 evra.
Kontakt: Dimce - 070-222-050 . Prilep

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
076-744-741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам