1 / 7
Motor SUZUKI GSX-F650 - 13500km prodavam
6.000 €
Цената е фиксна
20.08.2022 19:43

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2014

Модел:

GSX-F650

Километри:

10000

Prodavam SUZUKI GSX-F650 Sport touring verzija ,
so 13500 km , kupen od Makedonija.
Nepagjan ,bez soobrakajki.
Motorot e vo top sostojba, garaziran e celo vreme.
Motorot e odrzuvan isklucivo vo ovlasten servis.
Dopolnitelno e staven LASER auspuh - go imam i fabrickiot.
Proba na motorot - isklucivo so polna suma na pari
CENATA E TOTALNO FIKSNA

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Eleonora Jandrevska
Потврден огласувач
38970227487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам