1 / 5
Електро Штрафцигери PARKSIDE
1.500 МКД
01.01.2023 19:43

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE.
Наменети за работа под напон до 1000 волти со многу добра изолација.
Изработени од високо квалитетен хром ванадиум челик.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам