1 / 5
Лемилица 48w PARKSIDE
3.000 МКД
14.10.2022 12:18

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Лемилицата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 48 вати со дигитален дисплеј за приказ на температура и прецизно избирање на температура од 200 до 450 степени, одвоен држач за лемилицата со заштитна решетка.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам