1 / 10
Штрафилица 4v PARKSIDE
3.000 МКД
01.09.2022 12:27

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 4v - 2Ah, со можност за ротирање на рачката во положба на пиштол или на штрафцигер. Со лед осветлување напред и лед ламба на рачката. Магнетен шестоаголен прифакач на битови.
Во куфер со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам