1 / 10
Батер. Гравирка-Гриндер 12v PARKSIDE
3.000 МКД
01.11.2022 11:33

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Батериската гравирка-гриндер е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 12v - 1.3Ah со потенциометар за регулација на вртежи. Наменета за гравирање, режење, чистење, полирање, брусење, глодање и бушење.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам