1 / 8
Opel astra Gtc
2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.09.2022 16:35

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Astra Gtc perfektna sostojba.
Mozhe da ja vozi pochetnik.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077880616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам