1 / 4
Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
29.09.2022 10:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул. Радојца Новичиќ

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радојца Новичиќ на само 3.5км од центарот на градот.
Во моментот куќата располага со деловен простор на приземјето комплет опремен со 2 тоалети и помошна просторија и спрат со комплет опремени 3 апартмани за живеење.
Куќата лесно може да се пренамени и целата да е за живеење.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
071340085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам