1 / 4
Se prodava plac na Kale vo Tetovo
18.500 €
06.07.2022 18:06

Тетово / Тетово

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Останато

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Kale vo Tetovo.
_______________
▪️ Plac: 900m2
▪️ Shirina: 14m
▪️ Dolzina: 80m
▪️ Markica za gradba : Da
▪️ Namena: Stanbeno-Delovna
_______________
Cena:
➧18.500€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам