1 / 3
se prodavat 3 parceli - nivi vo s.Nikolik
1 €
06.07.2022 18:16

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodavaat 3 parceli - nivi
sektor za katastar na nedveznini gevgelija k.o. nikolik
k.p.1340 - 1848m2 imoten list 165
k.p.1367 - 3037.32m2 imoten list 319
k.p.720 - 960m2 imoten list 21
kontakt:
frshina - 078/251-418
vanco - 071/251-418

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

djoko
Потврден огласувач
078/346-756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам