1 / 12
Dvosoben Stan do ordinacija Sonce
1 €
02.09.2022 18:05

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dame Gruev 1

Se izdava stan vo Ohrid, na prizemje, so dvor. Pogoden za familii so deca, so kapacitet za spienje od 5 lica. Se naogja do ordinacija Sonce, vo mnogu mirna naselba, na 5 minuti peski do pristaniste. Obezbeden parking.

KONTAKT: 078323473

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

...
Потврден огласувач
075 421808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам