1 / 6
Audi Q7 3.0TDI
11.500 €
06.07.2022 18:29

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi Q7 3.0TDI vo odlicna sostojba so full oprema bez nitu edna mana, registrirano, napraven servis, bez nikakov vlog, moze proverka kade sakate
070209229

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IP
Потврден огласувач
070249649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам