1 / 10
Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo
99.999 €
17.01.2023 18:09

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

93 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ilindenska

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 2 i ima 85m2 + 8m2 Podrum
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba,
trpezarija i kujna.
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 2
▪️ Balkon x 2
_______________
▪️ Lift ✅
_______________
▪️ Mebelot e vklucen vo cenata.
_______________
Cena:
➧99.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам