1 / 9
Атрактивна куќа
1 €
06.07.2022 20:34

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

125 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

4 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

2001

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

УЛ. КЕЈ МАКЕДОНИЈА

Атрактивна куќа на најатрактивна локација на само 50м до кејот и плажата. Куќата е на мирна и тивка локација, која е единствена на ривиерата. Куќата е ПР+1КАТ ИМА И ПОМОШНА ПРОСТОРИЈА. ОСНОВАТА Е 75М.МАМЕНА З3А ЖИВЕЕЊЕ И АПАРТМАНИ. НО ВО ЗАВИСНОСТ ОД ПОТРЕБИТЕ МОЖЕ ДА БИДИ И ЛОМПЛЕТ ЗА ЖИВЕЕЊЕ. ЕДИНСТВЕНА ПО ЛОКАЦИЈА И ЦЕНА, А ЦЕНАТА Е ДОГОВОРНА И ЗА, СЕРИОЗНИ КЛИЕНТИ ИМА И СЕРИОЗНА ПОНУДА. ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА И ЕКСКЛУЗИВИТЕТ НА ПРОДАЖБА НА АГЕНЦИЈАТА.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija za nedviznosti Nas Vas Dom
ul. Dimitar Vlahov
Потврден огласувач
389070207982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам