1 / 3
Galaxy Buds Pro
130 €
09.05.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Prodavam Galaxy Buds Pro, neotpakuvani kupeni od Makedonski Telekom na 06.07.2022. So garancija.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

Ivo Markov
Потврден огласувач
070243603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам