1 / 6
Se izdava dvosoben stan vo Ohrid
1 €
19.03.2023 13:00

Охрид / Охрид

Се издава двособен стан во Охрид, капацитет до 5 лица.
Цена по договор.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
072642670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам