1 / 10
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !
450 €
08.03.2023 09:31

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродром , во Џевахир, во блок A, станот поседува 50 m 2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за садови, машина за перење, бања, балкон, клима, нова градба, 7 кат, лифт, можност за користење на базен, теретана, сауна, вселив веднаш...


Цена 450 евра


шифра 26650


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  Аеродром

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан на Водно !

300 €

Дарма Дома издава 3_собен луксузен стан во Капиштец !

390 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам