1 / 5
Gumi 275 45 21 Continental
24.000 МКД
Цената е фиксна
26.11.2022 08:31

Велес / Велес

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

275

Висина:

45

Дијаметар:

21

Se prodavaat cetiri gumi za dzip 275 45 21 Continental zimski ekstra gumi cetiri isti.
Cena: 400 evra site cetiri
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам