1 / 2
Gumi 255 40 20 Pirelli letni
5.000 МКД
18.11.2022 09:19

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

255

Висина:

40

Дијаметар:

20

Se prodavaat dve gumi 255 40 20 Pirelli letni super gumi. plus imaat vnatresen sloj na guma da nema bucavost.
Cena: 5000 denari
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам