1 / 12
Bmw 525D Xdrive
1 €
07.09.2022 02:11

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 525 Xdrive
2013
Uvezeno
Servisirano
Novi Gumi
Registrirano
Moze Zamena
078400635

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Rajdin
Потврден огласувач
078400635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам