1 / 9
Se izdava nov apartman vo strog centar na Ohrid
1 €
17.08.2022 11:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Partizanska br 4

Se izdava kompletno nov apartman vo najstrog centar na Ohrid so obezbeden parking. Stanot e so pogled na ezero i star grad

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
075289992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам