1 / 9
aerbeg za fiesta i drugi ford vozila
11 МКД
28.06.2022 01:36

Гази Баба / Скопје

FIESTA NA DELOVI 14 TDCI 1.25,1.3,1.4 BENZIN SO 3 I 5 VRATI ISTO I ZA FUSION
znaci ima se za fiesta 02'--08' ima se i za novata fiesta
moze i po poracka

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

z
Потврден огласувач
070585152 viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам