Se prodava katasterska parcela vo gevgelija
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.07.2022 12:34

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava katastarska parcela
K.P. gr. 7662 vo m.b RAKITA
so povrsina od 7.000 m2. KO Gevgelija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

mile
Потврден огласувач
071211227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам