1 / 10
Брусалица 1200w PARKSIDE
3.500 МКД
01.10.2022 16:44

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 1200 вати со потенциометар за регулација на вртежи, големина на камен до 125 мм. и подесива рачка во три позиции и резервни четкици.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам