1 / 10
Штрафилица 20v PARKSIDE
6.000 МКД
22.09.2022 15:19

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 20v - 2Ah, наменета за штрафење и бушење во метал, со дво брзински преносник и регулација на вртежен момент, лед осветлување и метален футер со распон од 1,5 до 13мм.
Во куфер со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам