Се продава куќа
1 €
05.08.2022 17:35

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

71 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ivo lola ribar 94

Се продава стара куќа на ул. Иво Лола Рибар 94. Се наоѓа веднаш позади трговски центар. Погодно за изградба на пр+2+пк.
Лице за контакт Николинка 078331727

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
071269595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам