1 / 10
Елек. Пила 2200w PARKSIDE
6.000 МКД
22.09.2022 15:20

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Електричната пила е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина на пилата 2200w, должина на сечење 40cm. OREGON хромиран ланец и мач.
Автоматски систем за подмачкување на ланецот, мек старт, двојна заштита за застанување на ланецот, затегач за регулација на затегнување на ланецот.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам