1 / 10
Батер. Пила-Сабјарка 20v PARKSIDE
6.000 МКД
19.08.2022 12:38

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Батериската пила е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 20v-2Ah наменета за сечење на дрво, пластика, метал и градежни материјали. Начин на работа со линеарно движење и можност за приклучување на осцилаторско движење. Квалитетен лист за пилата со должина од 200мм. и варијабилно подесив број на движења.
Во куфер со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам