1 / 12
Се издаваат апартмани
1 МКД
22.09.2022 19:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Поминете комфорен одмор во преубавиот Охрид.
Араrtmani Djekovi Ви нуди два дуплекси од по 50 m2 комплетно нови кој имаат: дневна соба со 2 единечни кревети и една спална соба со брачен кревет. Има можност и за помошно креветче.
Апартманите имаат 2 соби,сопствена кујна,купатило,тераса,обезбеден паркинг во сопствениот двор. Опремени се со клима,TV,WiFi....
Се наоѓаме на 700m од центарот на градот.
Уживањето е добредојдено за секого.
За повеќе информации и резервации пишете ни во порака или контактирајтене на 078/696-108.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Elena
Потврден огласувач
078696108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам