1 / 12
Se izdava apartmani vo s. Radozda
30 €
07.07.2022 14:20

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Novi apartmani (studia) na prva linija do ezeroto, so zasebni terasi i plus zaednicki prostor (terasa) od 25m2 .

Категорија: Останато

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
071577289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам