1 / 7
Iphone 8 Black
6.500 МКД
Цената е фиксна
29.09.2022 17:00

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 8

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Iphone 8 Black,telefonot ponekogas gubi mreza

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070352998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам