1 / 3
ЗВУЧНИЦИ ОБЕРТОН 12ки.
600 €
Цената не е фиксна
800 €
Денес 07:32

Битола / Битола

Четири звучници по 300 вати ОБЕРТОН 12ки.одлични.
Непремотувани со оригинал фабрички скретници наменети за овие звучници.Покрај другите карактеристики, назначени се за вокал и солистички инструменти со извонредна чистина
и јачина.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075914153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам