1 / 2
SCHMITZ CARGOBULL 11/2012
32.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.07.2022 13:29

Штип / Штип

SE PRODAVA POLUPRIKOLKA SCHMITZ CARGOBULL
VO EKSTRA SOCUVANA SOSTOJBA
2012 GODINA, 11 MESEC
SO URED THERMOKING SL-200

ZA POVEKJE INFO:
JASMIN - 074 220 000

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Bari
Потврден огласувач
074220002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам