Дипл. градеж. инж. со овластувања за изведба и надзор
По Договор
07.07.2022 15:39

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Дипломиран градежен инженер со овластувања за изведба и надзор бара работа.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

/
Потврден огласувач
070/725284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам