1 / 9
Honda crf f4
По Договор
29.11.2022 21:10

Велес / Велес

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2002

Модел:

Honda 600 f1

Километри:

30000

Se prodava honda 600 f1 maksimum zacuvan
bez zameni
komplet servis poveke info samo na viber

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Reshat
Потврден огласувач
071477370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам