1 / 10
Ktm 300 exc 2010
3.500 €
07.07.2022 17:03

Тетово / Тетово

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2010

Модел:

Ktm 300exc

Километри:

15000

Ktm 300exc 2010 godina na super sostojba pali anllaser i kurblla novi gumi napred nazad nov lanec novi zvezdi so full protectori cena ne e fiksna info na tel 070888227

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aliqerim
Van vardarska 10
Потврден огласувач
070888227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам