1 / 1
Пчелни семејства
80 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 22:42

Кичево

Продавам пчелни семејства во Д/Б десетки.
Матици нови од 2022г.
3-4 рамки со легло.
Со сандак.
Цена 5000.00ден.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
071389603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам